Våra anställda

Birgitta

Birgitta
Örjestad

Vice Föreståndare, barn och familj
E-post: birgitta@pingstskelleftea.se
Telefon: 073-8151950

Daniel

Daniel
Wendefors

Pastor, ungdom E-post: daniel@pingstskelleftea.se Telefon: 076-2471100

Anna-Karin

Anna-Karin
Kriström

Ansvarig LP-Guldstaden, pastor E-post: anna-karin@ pingstskelleftea.se Telefon: 073-0964003

Annie

Annie
Wikehult

Mediakommunikatör E-post: annie@pingstskelleftea.se, media@pingstskelleftea.se Telefon: 076-2173899

Elisabeth

Linda
Lind

Ekonomiadministratör E-post: ekonomi@pingstskelleftea.se linda@pingstskelleftea.se Telefon: 073-8009065

Mats

Mats
Larsson

Radio
E-post: mats@pingstskelleftea.se
Telefon: 070-3213213

Kontakt

    Har du något böneämne, fråga eller önskar personligt samtal? Skriv till oss här:


    * obligatoriska fält

    Postadress

    Expeditionen:
    Stationsgatan 15
    93131 Skellefteå

    Telefon

    073-0768994

    E-post

    Till kontoret: kontakt@pingstskelleftea.se

    Styrelsens ordförande: ordf.styrelsen@pingstskelleftea.se

    Pingstkyrkan Second Hand: pmuskelleftea@gmail.com

    Kyrka 2.0

    Bg 182-8920
    Swish 1232255966
    Märk med "KYRKA2.0"

    FÖRSAMLINGSKASSAN

    Bg 182-8920
    Swish 1232255966

    Missionskassan

    Bg 5729-6881
    Swish 1236185474

    LP Guldstaden

    Swish 1233594637